Türkiye’den Avustralya’ya nasıl gidilir?

Siz siz olun, dünyaya eğer bir kere geldiyseniz dünyadaki 5 kıtayı vaktiniz ve imkanınız varsa gezmeye çalışın, ki bunların başında Avustralya’yı görmeden zaten bu dünyadan göçüp gitmeyin. Eğer dünyada kanguruların yaşamını, farklı o tabiat harikasını ve aborijinleri sizler kendiniz içiçe yaşamak istiyorsanız bence değer hiç durmadan en kısa zamanda bir Singapur Hava Yolu uçağına atlayıp Avustralya seyahati yapmak için yola çıkmanızı tavsiye ediyorum.

Ama 20 saat havada, bir şekilde aktarmalı da olarak geçirmek istiyorsanız, o zaman tercihiniz Singapur Hava Yolları olsun. İstanbul-Dubai, Dubai-Singapur, Singapur-Avustralya, yani Sydney aktarmasıyla yaklaşık 20 saatte uçuyorsunuz.

Peki buraya geldiniz ülkeye girmek o kadar kolay mı? Hayır, değil çünkü eğer bir vize almaya kalkarsanız, 45 soruluk üniversite seçme ve yerleştirme sınavındaki sorulardan daha da beter ve zor soruları cevaplayıp geçerseniz, işte o zaman Avustralya’ya girebilirsiniz.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
3 Yorum
  1. SEFA UÇAR diyor ki:

    BEN 1988 ANKARA DOĞUMLUYUM ELEKTRİK ELEKTRONİK MEZUNUYUM BİR ŞİRKETTE ELEKTİRK TEKNİKERİYİM EŞİM ÇOCUK GELİŞİMİ MEZUNU İŞSİZLİK NEDENİYLE AVUSTURALYAYA KALICI OLARAK GİTMEK İSTİYORUZ TÜRKİYEDE HAYAT ŞARTLARININ ZOR OLDUĞUNDAN DOLAYI AVUSTURALYAYA GÖÇ ETMEK İSTİYORUZ BİZE NE YAPMAMIZ GEREKTİĞİ KONUSUNDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİZ TEŞEKKÜRLER EN KISA ZAMANDA CEVABINIZI BEKLİYORUZ

  2. feride altın diyor ki:

    merhaba ben feride biz ayile olarak avusturalya ya koyunculuk yapmak için gitmek istiyoruz bu konuda sizden bigi almak istiyoruz bu konuda neler yapmalıyız

  3. ayten aydın diyor ki:

    1966 doğumluyum ve emekliyim ..23 yasında açıköğrtem de okuyan bir oğlum var ve bu ülkeden kesinlikle gitmek istiyorum yerleşmek için ne yapmalıyım l hangi yolu izlemeliyim lütfen bilgi istiyorum

Değerli Ziyaretçimiz; Bu güzergahta daha önce seyahat ettiyseniz; detayları, yol üstü gidilecek yerleri yemek ve diğer ihtiyaçları karşılamak için bildiğiniz hesaplı ve kaliteli tesisleri yorum olarak yazarsanız bu güzergahı kullanacak diğer kişilere yardımcı olacaksınız. Şimdiden teşekkür ederiz.