Türkiye’den Gemi ile hangi ülkelere gidilir?

Geçmiş zamana baktığımız zaman yalnızca Akdeniz’in dışına Türkiye’den açılmak pek fazla mümkün değildi ama ne zamanki Cruise seyahatleri genişledi, gemilerin boyutları büyüdü ve özellikle Türkiye’nin limanları Cruise’ların yanaşabileceği özelliklere sahip oldu; o günden sonra artık Türkiye’den de cruise’lar yanaşarak burdan Türk haklını alarak Akdeniz seyahatlerine ve Akdeniz seyahatleriyle birlikte diğer bağlantılı seyahatlere ulaşmasını sağlıyor.

Ayrıca Türkiye’den şu ana kadar hali hazırda Transatlantik boyutundaki gemilerle büyük okyanusları gezecek geziler hala başlamış değil. Çünkü sebebi de şu anda o potansiyele Türkiye’den ulaşılmadığı için.

Fakat eğer siz bir transatlantik gezisi yapıp buradan gidip Atlantik okyanusuna, Hint okyanusuna gitmek istiyorsanız uçakla belirli noktalara ulaşıp o ülkeler üzerinden gemiler alıp Transatlantik seyahatini yaparaktan bütün dünyayı baştan aşağıya gemiyle gezme imkanına sahipsiniz.

Türkiye’den şu anda Akdeniz’in bütün ülkelerine seyahat etme imkanına sahipsiniz. Çok yakın gelecekte de büyük Transatlantiklerle okyanusları geçip dünyanın diğer noktalarına ulaşma şansına sahip olacaksınız.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Değerli Ziyaretçimiz; Bu güzergahta daha önce seyahat ettiyseniz; detayları, yol üstü gidilecek yerleri yemek ve diğer ihtiyaçları karşılamak için bildiğiniz hesaplı ve kaliteli tesisleri yorum olarak yazarsanız bu güzergahı kullanacak diğer kişilere yardımcı olacaksınız. Şimdiden teşekkür ederiz.