Kız Arkadaşa Hediye, Sevgiliye Alınacak Hediyeler, ModaLuna

Yılbaşı yaklaşırken gene kız arkadaşa hediye alma telaşı başladı.  Almazsan olmaz.  Alsan, hanımefendi markalı üründen başka bir şey kullanmaz.  Ona markalı al kız kardeşime, anneme çakma; o da olmaz.  Neyse ki artık Modaluna var. 

Modaluna ev veya ofisinizin rahatlığında dünya markalarının zengin koleksiyonlarına cazip kampanya fırsatlarıyla ulaşabileceğiniz bir alışveriş platformudur.  Dünya modasını yakından takip eden modaluna; özenle seçtiği, marka değeri yüksek, sınırlı sayıdaki ürünleri 2 ila 6 günlük kampanyalar sürecinde, %85’e varan indirimlerle üyelerinin beğenisine sunuyor.

Ben de böylece kız arkadaşa hediye, kız kardeşe hediye ve anneye hediye durumunu çözüyorum.  Sizinde haberiniz olsun;  www.modaluna.com da bayanlar için Prada Gözlükler, Deniz Kaprol bijuterileri, Deniz Kaprol çantaları, birçok ünlü marka parfüm, Salty Sardine spor giyim, bacak güzelleştiren ve selülit azaltan Fitflop terlikler, Lacoste ayakkabılar, Alessi saatler, Suwen iç giyim, atkı, bere, eldiven setleri ve denizden gelen sağlığı size sunan H2O kozetik ürünleri var.  Acele edin ve kampanyalar sona ermeden kız arkadaşınıza, kız kardeşinize, annenize bu kaliteli ve cazip fiyatlı ürünlerden seçin.  Modaluna, bu yılbaşı alışverişinizi çok keyifli kılacak…

Kız Arkadaşa Hediye

Modaluna’yı Twitterdan takip etmek isterseniz adresi; http://Twitter.com/ModaLunaTurkiye

Modaluna’nın blog adresi de; http://modaluna.blogspot.com/

Konu Hakkında Diğer Yazılarımız…

Share

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Değerli Ziyaretçimiz; Bu güzergahta daha önce seyahat ettiyseniz; detayları, yol üstü gidilecek yerleri yemek ve diğer ihtiyaçları karşılamak için bildiğiniz hesaplı ve kaliteli tesisleri yorum olarak yazarsanız bu güzergahı kullanacak diğer kişilere yardımcı olacaksınız. Şimdiden teşekkür ederiz.