Karayolu Haritası

Tıklayın ve Görün
Kaynak: Karayolları Genel Müdürlüğü
Dosya Boyutu: 12.3 Mb.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
10 Yorum
 1. ALİ TEKİN diyor ki:

  seyahat için harita mükemmeldir tşk ederim

 2. tevfik gürcan diyor ki:

  çok çok faydalı bir hizmet!İstesek dünyayı oynatırız yerinden AMA siyaset illetinden bir halt edemiyoruz.SELAMUNALEYKÜM.

 3. muharrem diyor ki:

  harita üstündeki tıklama malesef çalışmıyor selamlar..

 4. admin diyor ki:

  harita tıkladığınızda farklı bir pencerede açılıyor. siz tıkladığınızda bir uyarı mesajı gelmeli, orada farklı pencerede açılmasına izin ver derseniz görebilirsiniz.

 5. David Thoughstone diyor ki:

  Hocam,

  Bağlantı çalışmıyor deniliyor. Şunu yap bunu yap diyorsun. Üşenip bir kontrol etmiyorsun. İlgilensene biraz. O bağlantı çalışmıyor. Çünkü KGM nin o adresi değişti. Artık o adreste karayolları haritası YOGGGGGGG.

 6. admin diyor ki:

  Bağlantı adresleri düzenlenmiştir.

 7. HellsCream diyor ki:

  Seferihisarda oturuyom

 8. aa22 diyor ki:

  Çok güzel

 9. adanalı diyor ki:

  adana nerede :)))

 10. Mrcell1 diyor ki:

  ankaradan antalyaya otomobille nesıl gidebilirim.. ayrıca yol güzergahı boyunca dinlenme tesislerinin isimlerini öğrenebilir miyim arkadaşlar.. Çarşamba günü yola çıkacam.. yardımcı olursanız sevinirim.

Değerli Ziyaretçimiz; Bu güzergahta daha önce seyahat ettiyseniz; detayları, yol üstü gidilecek yerleri yemek ve diğer ihtiyaçları karşılamak için bildiğiniz hesaplı ve kaliteli tesisleri yorum olarak yazarsanız bu güzergahı kullanacak diğer kişilere yardımcı olacaksınız. Şimdiden teşekkür ederiz.