İstanbul’dan Bursa’ya Nasıl Gidilir

tem veya e-5 karayolundan devam edip, eskihisar dan topçular(yalova) feribotuna binersen,yalova üzerinden rahat rahat gidersin.feribottan sonra zten tabelalar yönlendirir seni ama illaki karadan diyosan körfezi dolaşman lazım TEM den izmitten sonra gölcük,karamürsel yönüne devam etmen lazım. bu yoldada yalova dan itibaren doğru devam. (sakın eskihisar feribotu ile hızlı feribotu karıştırma).

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
5 Yorum
 1. ali çolak diyor ki:

  cumartesi günü allah kısmet edrse bursaya komşumuzun oğluna söz yapmaya gidiyoruz.ben yolun acemisiyim. eskihisar feribotu ile hızlı feribotun arasında ne fark vardır.teşekkür ederim.

 2. yurdagül genç diyor ki:

  bişey öğrenemdeim :D

 3. yurdagül genç diyor ki:

  istanbuldan bursaya nasıl gidiliyorr bilennn varmı yaa :(:(..

  anneaneme gitmem lazımm internet yaardım et banaa ! :(

 4. yok diyor ki:

  Saol Gardaş +Rep

 5. cansel taş diyor ki:

  hiç de güzel değil

Değerli Ziyaretçimiz; Bu güzergahta daha önce seyahat ettiyseniz; detayları, yol üstü gidilecek yerleri yemek ve diğer ihtiyaçları karşılamak için bildiğiniz hesaplı ve kaliteli tesisleri yorum olarak yazarsanız bu güzergahı kullanacak diğer kişilere yardımcı olacaksınız. Şimdiden teşekkür ederiz.