İstanbul dan İzmit e Nasıl Giderim?

İstanbul’dan Anadolu Otobanına girdiğiniz zaman mola verebileceğiniz ilk yer Mehmetçik Tesisleri. Yalnız tesis üst düzey veya keyif yapılabilecek bir yer değil. İstanbul – Gebze – İzmit otoyolu zaman zaman iki şeride düşmesi, virajların ve rampaların bolluğu ile otoban konforunun pek anlaşılamadığı bir kısım.

Dileyenler Eski Ankara yolunu yani Kartal – Pendik istikametini kullanarak da İzmit e gidebilirler.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
3 Yorum
 1. Ayhan ALKAN diyor ki:

  İstanbuldan İzmite nasıl gidilir sordum, Daha fazla bilgi, ??? Acil nasıl gidilir soruyorum, En güzeli arabana bin otomatik git….
  İhtiyacım en hızlı ve tasarruflu, İstanbul yakasındayım, Bakırköylüyüm.

 2. Ayhan ALKAN diyor ki:

  Yorum yazdık ama, mail atamadık herhalde , sonra görüşürüz…. Tşk.

 3. Nining diyor ki:

  ben de sovdyerium ankarayı. sonra nedense hep istanbul beni kurtaracakmış gibi düşünmeye başladım. istanbulu sevip, ankarayı yerince güzel olacakmış gibi.. ankara da güzel bea

Değerli Ziyaretçimiz; Bu güzergahta daha önce seyahat ettiyseniz; detayları, yol üstü gidilecek yerleri yemek ve diğer ihtiyaçları karşılamak için bildiğiniz hesaplı ve kaliteli tesisleri yorum olarak yazarsanız bu güzergahı kullanacak diğer kişilere yardımcı olacaksınız. Şimdiden teşekkür ederiz.